KS Radomyślanka Stalbudowa-Kazex Radomyśl Wielki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie KS Radomyślanki Radomyśl Wielki
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Ropczyce - Czarni Trześń 6:1
  • Sokół Kolbuszowa Dolna - Chemik Pustków 2:1
  • Lechia Sędziszów Małopolski - Monis Bielowy 1:1
  • Zryw Dzikowiec - Radomyślanka Radomyśl Wielki 1:1
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Start Wola Mielecka 2:1
  • Czarnovia Czarna - Borowiec Straszęcin 5:0
  • Igloopol Dębica - Wilga Widełka 1:1
  • Victoria Czermin - Kłos Kawęczyn 3:1
  •        

Ostatnie spotkanie

Zryw DzikowiecRadomyślanka Radomyśl Wielki
Zryw Dzikowiec 1:1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
2014-11-09, 13:00:00
    relacja »

Kalendarium

03

03-2015

wtorek

04

03-2015

środa

05

03-2015

czwartek

06

03-2015

piątek

07

03-2015

sobota

08

03-2015

niedziela

09

03-2015

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 187, wczoraj: 242
ogółem: 411 673

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Sparing nr 4

  • autor: Admin, 2015-03-01 10:33

 

Start Wola Mielecka 1 - 1 Radomyślanka


Sparing nr 3

  • autor: Admin, 2015-02-19 20:50

 

Radomyślanka 1 - 5 Victoria Czermin


Sparing nr 2

  • autor: Admin, 2015-02-16 21:27

 

Wisła Szczucin 2 - 7 Radomyślanka


Sparing nr 1

  • autor: Admin, 2015-02-02 12:41

 

Gryf Mielec 3 - 8 Radomyślanka


Organizacyjnie

  • autor: Admin, 2015-01-05 14:27

 

Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze


Archiwum aktualności


Mecz 2014-11-09, 13:00


herb Zryw Dzikowiec 1:1 herb Radomyślanka Radomyśl Wielki
Zryw Dzikowiec   Radomyślanka Radomyśl Wielki

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyszukiwarka

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Błękitni Ropczyce 6:1 Czarni Trześń
Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 1:1 Monis Bielowy
Zryw Dzikowiec 1:1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2:1 Start Wola Mielecka
Czarnovia Czarna 5:0 Borowiec Straszęcin
Igloopol Dębica 1:1 Wilga Widełka
Victoria Czermin 3:1 Kłos Kawęczyn